VRSAM FORMATIRANJE NA KOMPJUTERI I LAPTOPI
400 МКД
07.01.2020 18:21

Аеродром / Скопје

Vrsam formatiranje, cistenje na virusi na kompjuteri i laptopi za:
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
So instalacijata vi doagja aktiviran Windows i site Office programi (Word, Powerpoint, Outlook...)

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075231611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам