Se prodava lozje Smederevka
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 20:56

Неготино / Неготино

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje smederevka od oktomvri vo mesnosta vikana Goligaz , okolu 9 dekara od koj vo imoten list skoro 8 derari.
Ima podgotovka za sistem kapka po kapka,postavena e instalacijata , treba da se stavat samo creva nad lozite.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071288543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам