1 / 8
Куќа
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 13:00

Велес / Велес

Број на соби:

10

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Населба Дорутовец

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километри од центарот на Велес. Куќата има приземје плус два спрата .. Поседува дворно место од 2000м2 и плус самата куќа која е 450 м2 .. има направено и гаражен простор за две возила .. Поседува легален и чист имотен лист ... за подетални информации контактирајте не
078336143
078336141
Може да се види во било кое време !
Договор за цена може на лице место !

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

hristijan
Потврден огласувач
078336143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам