1 / 3
NOV PUNJAC ZA STROMER ST1 36V
120 €
22.09.2021 11:55

Аеродром / Скопје

Prodavam nov orginalen punjac za STROMER ST1, punjacot e donesen od Amerika i voopsto ne e koristen!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Joco
Потврден огласувач
070331710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам