Logo

Fiat 640

Број на оглас: 3478561 | Објавен на: 15.03.2020, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Bez zameni vo odlicna sostojba

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko