1 / 5
FIAT STILO DELOVI
1 €
31.03.2022 17:37

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

IMA SE 1.6 16 V

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам