1 / 8
Pezo 407
2.050 €
Цената не е фиксна
14.08.2020 18:25

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Pezo 407 2000 hdi 2004 godina na bg tabli automatik tehnicki i zelem Karton do 25.12.2020 novi gumi m+S mnogu dobro I socuvano moze zamena za mercedes e klasa posle 2005 godina so moja doplata Kontakt 00491775356321 viber ili wachap

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
077896748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам