1 / 11
Menuvam nov Laptop Lenovo za Vozilo
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.12.2020 08:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Menuvam, Laptop Lenovo , skoro nov + Smart Swoch Blackview x1 (nov) za Vozilio.

Moze ne registirano ili so mal defekt

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Samsung
Потврден огласувач
071921283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам