1 / 1
Rabota vo srebrara Bellusso
По Договор
09.01.2020 11:37

Охрид / Охрид

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Bellusso vrabotuva!
Nasiot tim ima potreba od asistent za prodazba vo Ohrid.
Potrebna ni e odgovorna,ljubezna, posvetena, komunikativna licnost.
odlicni uslovi za rabota vo prijatna atmosfera.
Za site informacii 078 230 509; 077 512 772
Bellusso9@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Bellusso
Потврден огласувач
078230509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам