1 / 3
Cevli za skijanje Tecnika 45, Alpina 42 i 43
1.600 МКД
13.06.2022 21:27

Карпош / Скопје

Prodavam solidno socuvani cevli za skijanje:

1. Alpina br.41-42 (tamna siva) 1.600 den
Cevlite se koristeni za licni potrebi, malku no poradi potreba od pogolemi broevi gi prodavam.

(Cevlite Tecnika 45 se prodadeni i Alpina 43 se prodadeni.)
mnogu povolno

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
070343200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам