1 / 6
TAKSI TAXI PREVOZ NIZ MAKEDONIJA I STRANSTVO
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.04.2023 19:21

Битола / Битола

➡️Најдобар најефтин најбезбеден превоз на патници до сите Аеродроми, Градови и туристички дестинации низ Македонија и Странство со климатизирани возила и шофери со долгогодишно искуство!

➡️Нашите возила се редовно сервисирани, одржувани, нови гуми итн. Располагаме со седиште за бебе, полначи за мобилен и голем багажен простор.

➡️Носење чекање и враќање во зависност од вашите потреби!

Повеќе инфо на +38970274403 Viber, WhatsApp, Inbox, aleksandarnbt@gmail.com👌👍🌝☄🌠🍀🚖🌍🗺🧭🏔🏕🏖🏝🏞🏢🏤🗽🛩✈🚤🇲🇰🇧🇬🇧🇦🇦🇱🇪🇺🇬🇷🇷🇺🇸🇮🇸🇰🇽🇰

Since 2002 ‼️

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070 274 403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам