1 / 1
Masaza od profesionalen tip
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2020 17:29

Скопје Центар / Скопје

Diplomiran fizioterapevt izveduva razlicni vidovi na masaza, na povik so zakazuvanje.

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

Stef
Потврден огласувач
076635245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам