1 / 12
Украсни саксии
100 МКД
Цената е фиксна
10.01.2020 15:04

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Декоративни саксии за цвеќиња, рачно изработени.
Дијаметар: 8 cm
Висина: 7 cm
*Цената е за една саксија

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

orce
Потврден огласувач
078325443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам