1 / 11
C220 redizajn sport edition 150ks AVTOMATIK
1 €
14.07.2020 23:50

Берово / Берово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

ekstra socuvano i odrzuvano auto moze da se vidi bez nikakvi sminki i korekcii so kontrola kaj sakate, so vrvno nivo na oprema limitirana serija so odlicni zimski i letni gumi, od oprema full navigacija, park senzori, fabricki zatemneti stakla ,fabricki alarm ......vo besprekorna sostojba go poseduvam 5 godini EURO 4
---bez zameni----

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070707037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам