Niva
1 €
18.01.2020 11:31

Неготино / Неготино

Квадратура:

14000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 14 dekari od koja 10 dekari od nea e nasadeno lozje.Nivata se naogja na vlezot vo Negotino vo neposredna blizina od marketot Dijana.Mestoto e pogodno za izgradba na objekt.Cena po dogovor.Informacii 075 748 845 i 072 266 815

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
075748845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам