1 / 4
Prodavam preubava gragja drvo bel bor
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2020 18:22

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 35 kubika bichena suva gradja od bel bor. Daskite se preubavi za profesionalna izrabotka na skali, patos, kujni i drug mebel..

Povelete javete se na 072212697. Ve molam pisete poraka dokilku ne me dobiete.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Vancho
Потврден огласувач
072212697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам