1 / 8
Lokal
200 €
Цената не е фиксна
01.09.2022 12:27

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Ze izdava pod kirija lokal 40 20 podrum
Wc novo So dva vleza
Za poveke infoo ☎️👇 072542333
Ili se PRODAVA moze i zamena
so vikendica mavrovo ili stan gostivar

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Senad
Потврден огласувач
072542333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам