1 / 5
Audi a3 2.0 / 138hp / full oprema
3.500 €
25.01.2020 13:00

Брвеница / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Audi a3 2.0
full oprema
zelen karton
foliji so atest
aluminski felgi
- MOZE ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

muhamed
Потврден огласувач
070917361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам