1 / 5
IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица
390 МКД
27.05.2023 15:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba i Iznajmuvanje na novi Orginalni Meso boja bubici ( kozha boja ) so kristalno jasen i cist zvuk za prepisuvanje na ispiti!

Cena za prodazba 1990den.
Cena za iznajmuvanje 390den.

Kompletot sodzri

- 1 Meso boja bubica
- 1 predavatel ( tenok kable )
- 1 Orginal Sony baterija

VRSHIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!!

Mob. 072 624 850 Dimitar
Viber 072 624 850

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
072624850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам