1 / 8
Se prodava komplet detska soba
230 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.10.2021 18:43

Куманово / Куманово

Komplet detska soba vo perfektna sostojba bez ostetuvanja, kosevite se izraboteni so iverica, a krilata so laminatni ploci, zaedno so krevet.
Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

audi
Потврден огласувач
071329921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам