Logo

bmw z3 2.8 benzin god 1998 zam za motor

Број на оглас: 3481328 | Објавен на: 22.02.2020, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: Z 3

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 142 kw / 193 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.500 €

4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw z3 2.8 benzin god 1998 reg istecena vo exstra sostojba cena za kes 3500 e na lice mesto ima uste prostor za cena za zamena cenata e 4000 e
kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач