Semejna kuka
1 €
12.03.2020 08:06

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

DZON KENEDI

Se prodava kuka so dvorno mesto na odlicna lokacija,so celosna dokumentacija spremna, i dobro mesto e i za investitor so izlez i vlez na dve ulici.Tel za kontakt 070623860,076288722.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

biljana
Потврден огласувач
076288722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам