1 / 6
VW POLO
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2020 17:20

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Polo 1.4 benzin
Tell 070 254 836
Tell 070 254 836
Tell 070 254 836

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
070254836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам