1 / 12
соба
3.000 МКД
Цената е фиксна
19.10.2020 11:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат соби за студентки на посебен спрат во куќа, со посебен влез, посебна кујна и купатило, 10мин. до центар.
Контакт 078 396 236
ул.Киро Ристов 21
(ул.Косовска 123)

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
078664399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам