1 / 7
BMW E90 320D 163KS Desen volan na delovi ili celo !!!
По Договор
24.09.2022 11:21

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw E90 320d 163ks racen menuvac 6 brzini 2006 godina desen volan so full oprema
SE PRODAVA CELO ILI NA DELOVI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
078458128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам