Logo

Prskacka 600 litei odlicna

Број на оглас: 3481775 | Објавен на: 15.01.2020, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prskacka 600 litri vo odlicna sostojba uvoz chh

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 aco

Потврден огласувач