Logo

Kombinirka Abrihter Комбинирка

Број на оглас: 3481919 | Објавен на: 27.02.2020, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Комбинирана машина
Абрихтер Циркулар Бушилица Хоризонтална фреза
Абрихтер масивна плотна дебела 11 mm долга 1250 mm ножеви 300 mm.
Трофазен мотор Север 7 Kw
Стабилна машина без вибрации, подесување по висина на сите три работни плотни, дупла ременица за 2 брзини. професионална стезна глава на бушилица.
Користен е само абрихтерот за пчеларски работи, се продава поради немање простор.

Тел. 078 244 534

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kole

Потврден огласувач