Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Број на оглас: 3481925 | Објавен на: 17.01.2020, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 3.190 €

3.490 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 59 KW 2004 GOD. PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA UVOZ HOLANDIJA
WRC SPORT MODEL OPREMA
KLIMA
ELEKTRIKA
CENTRALNA
ABS
CD RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
TEMPOMAT
ISO FIX SEDISTA
BORD KOMPJUTER

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач