1 / 6
LESNICI ORGANSKI ЛЕШНИЦИ ОРГАНСКИ
600 МКД
13.06.2022 10:08

Илинден / Скопје

Лешници органски во лушпа или исчистени - јатка - Македонски со врвен квалитет – хемија -пестициди = 0% → → → 100% гарантирано. Плаќање на сметка и во готово. Јатката се отстранува по вашата нарачка (добивате свеж производ со арома и вкус ↔ за разлика од увезените кои неколку пати хемиски се третирани пред, во бербата како и во просторот каде се складирани)
Нарачка на телефон 071/295-626, испорака за Скопскиот регион бестплатна, минимална количина 1 килограм, цена во лушпа = 300,00 денари, цена за јатка = 600,00 денари, за кондиторија - слаткарници и сл., јатка дробена = 450,00 денари.
ВРШИМЕ УСЛУГА ОБРАБОТКА - МАШИНСКО КРШЕЊЕ НА ЛЕШНИЦИ И ВЕНТАЛАЦИОНО ДВОЕЊЕ НА ЈАТКА ОД ЛУШПА // ЦЕНА 30,00 ДЕНРИ / КИЛОГРАМ
Контакт телефон 071/212-216 и 071/295-626

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
071295626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам