Demontaza/montaza na staklo
1 €
100 €
15.07.2021 14:51

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrsam demontaza i montaza na sekakov vid na staklo, cena po dogovor.
078-230-362 Bojan

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Стакло

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078230362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам