Logo

Plinska boca so grealka

Број на оглас: 3482924 | Објавен на: 16.01.2020, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Вид на оглас: Се продава


Plinska boca so grealka nova ne koristena so crevo i ventili

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач