1 / 9
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks 2005 god.
5.500 €
27.09.2022 06:58

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks 2005 god.
Kompletno servisirana I celosno ispravna so mnogu oprema.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам