1 / 3
GSP Amplifier CA9 (2x850) Pojacalo
28.500 МКД
Цената е фиксна
06.05.2020 15:38

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

LORD AUDIO PRILEP
https://www.facebook.com/lordaudioLA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075936308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам