ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
100 €
14.01.2020 12:14

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

21300 m²

Тип на земјиште:

Градежно


Продавам плац во Бардовци, со вкупна површина од 21,300м2, плацот е делив а се наоѓа во резиденцијалната населба во непосредна близина на Унгарската резиденција, излегува на улица по целта своја должина. Плацот има само еден сопственик, комплетна документација и инфраструктура.

Контакт:

075 262 - 700

BARDOVCI- Plot with total area of 21,300m2, postitioned by the road along it's entire leingth, with excellent position, located in attractive residential part of Bardovci, in the immediate vicinity of several residential houses of the highest diplomats. The plot has complete documentation and infrastructure.

Contact:

075 262 - 700

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragana
Потврден огласувач
077836781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам