1 / 3
Ukoricuvanje magisterski /Укоричување магистерски трудови
600 МКД
Цената не е фиксна
13.09.2022 16:14

Аеродром / Скопје

Укоричување на магистерски, дипломски и докторски трудови
-тврд повез со хампласт-еко кожа
-мек повез- материјал иберциг
Изработките можете да ги видите на следниов линк:
https://www.facebook.com/ukoricuvanje.magisterski
Цена од 600 денари па нагоре во зависност од колку примероци ќе се изработат.
Рок на изработка:1 ден од Прием на материјали
Контакт: 078 400359 Александар

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Останато

Се продава од:

Alexandar
Потврден огласувач
078 400 359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам