Logo

OPEL BANDAZI ORGINAL 4X100-15 KI.

Број на оглас: 3484070 | Објавен на: 17.01.2020, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Orginal germanski bandazi Opel ,4x100 15-ki pasuvaat i na drugi vozila .Socuvani i pravi.Poveke info na tel 071/216/707.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач