1 / 7
Opel vectra b 2.0 dti Redizajn
1.700 €
14.01.2020 16:43

Дојран / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Opelot e pali vozi reg.do 14.08.2020 od oprema poseduva: klimatronik dvozonski (ispraven) centralno,elek.na prozori,elek.na retrovizori,zatemneti zadni stakla (so atest) abs i dr. Broj za kontakt 071. 272. 273 i 078. 859. 390

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071272273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам