1 / 6
Dva Samsung J3 2017 Full Pack so garancija
7.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2020 15:48

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

J3 2017

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodavaat dva samsung j3 2017
Dvata se full pack so garancija do juli
Bukvalno kako novi, se prodavaat poradi kupen drug telefon
Moze zamena za iphone 6,6s

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

XXXL
Потврден огласувач
072268254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам