1 / 5
Mercedes atego 10.22
1 МКД
Цената не е фиксна
28.01.2020 11:36

Гази Баба / Скопје

Nosivost 4750kg 2002god registriran do
31.01.2020
tel.071337475

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071337475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам