1 / 2
Skii Blizzard Carbon 177cm
65 €
Цената е фиксна
21.10.2020 01:51

Велес / Велес

Se prodavaat skii blizzard speedcarve carbon 177cm servisirani super socuvani


tel:078445559

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
072600601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам