1 / 7
Apartmani Star Grad
2 €
30.01.2023 08:51

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Boro Shain 9 Ohrid

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ezero. Privaten parking


Apartments Old Town lake view
free parkingLILE 070 391 210
LILE 070 391 210

www.apartments.lukanov.net

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

kiril
Потврден огласувач
070232606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам