1 / 3
SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED
1 €
09.01.2023 15:19

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

730 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupna povrsina od 840 m2, so 2 markici za gradba na 4ri sprata.
Cena po dogovor.
Kontakt:
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI

85000 €

Kukja na prva raskrsnica Podvaros

98000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам