1 / 4
Вага
10.000 МКД
03.03.2021 09:07

Прилеп / Прилеп

Се продава вага од 300кг и тегови.
Вагата е исправна и сервисирана.
Информации на
Тел 075 317 320

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075317320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам