1 / 6
Technics SH-GE90
450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 23:51

Скопје Центар / Скопје

Kako nov, perfekten, se si funkcionira besprekorno
Цената не е фиксна, има простор за договор.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071400451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам