1 / 8
DZEK RASEL TERIER MASKI SPREMEN ZA PARENJE
1 €
Цената е фиксна
18.08.2022 12:07

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- MASKI DZEK RASEL TERIER : R O K I : SPREMEN ZA PARENJE OD VRVNO POTEKLO OD KRUSEVAC - SRBIJA SO PEDIGRE I NEKOLKU IZLOZBI. RODEN NA 04.04.2018. KUCETO E MNOGU INTELEGENTNO I ZNAE NEKOLKU KOMANDI. 077-735-790

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

ZORAN
https://reklama5.mk/PremiumDetails?id=8962
Потврден огласувач
070-607-455 070-899-795 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам