1 / 7
Detski cizmi novi konduri cizmicki
650 МКД
31.01.2022 22:17

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

34

Боја:

Црна

Detski cizmi so krzno vnatre br 34 kako novi noseni malku, pola sezona.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам