Logo

PECURKA NA PLIN DVE

Број на оглас: 3487600 | Објавен на: 11.02.2020, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat dve pecurki na plin

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач