1 / 3
Плац во Тафталиџе1
929.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2020 10:43

Карпош / Скопје

Квадратура:

929 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава најубавиот, најголемиот и најскапиот плац со стара куќа во Тафта1 близу до кружниот тек.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
077949337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам