1 / 3
Kawasaki z750 LeoVince SBK
1 €
15.08.2020 15:47

Охрид / Охрид

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

Z750

Километри:

45000

Kawasaki z750 2004/2005 105k.s
-LeoVince auspuh od grana extra zvuk
https://www.revzilla.com/motorcycle/leo-vince-gp-style-evo-ii-slip-on-exhaust
-2 novi gumi Pirelli Angel
-Napraven komplet servis

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078253701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам