1 / 2
Prodavam profesionalen laminator za hartija
1.700 €
20.05.2023 20:17

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam profesionalen laminator za hartija f350 a.
***gratis folija matte i glossy***

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
076424986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам